REGULAMIN

1. Serwis dla-vip.pl ma charakter informacyjny, reklamowy i udziela informacji o produktach bankowych nieodpłatnie.
2. Serwis należy do programów partnerskich czołowych portali finansowych Money.pl oraz Comperia.pl.
3. Serwis jest stroną internetową, którą można podzieli na część informacyjną (informacje o bankach) i zawierającą porównywarkę finansową służącą do wyszukiwania i porównywania kredytów oraz pożyczek
4. Informacje dotyczące oferty kredytów i pożyczek wykorzystywane na potrzeby portalu dotyczą subiektywnie wybranego zbioru produktów oferowanych na rynku polskim oraz oferty produktowej poszczególnych banków, które są reprezentatywne.
5. Informacje dotyczące oferty kredytowej banków wykorzystywane na potrzeby portalu dla-vip.pl są uaktualnione według stanu na dzień wskazany w stopce portalu.
6. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji zawartych w Portalu i nie ponosi odpowiedzialności za decyzje lub działania podejmowane przez Użytkownika w związku z korzystaniem z zestawień i porównań.
7. Korzystanie z kalkulatora jest anonimowe i bezpłatne (obowiązuje regulamin Comperia.pl)
8. Serwis publikuje znaki towarowe, handlowe, firmowe, linki do innych witryn i serwisów internetowych oraz inne informacje dotyczące podmiotów współpracujących, które mogą umożliwiać przejście do stron www w celu kontynuacji prezentacji danej oferty lub przekazania kontaktu niezbędnego do wykonania usługi informacyjnej.
9. Serwis nie jest administratorem danych osobowych i nie przechowuje informacji wypełnianych przez klienta. Wszystkie formularze kontaktowe przekazywane są wprost do instytucji, z których klient chce skorzystać, zgodnie z regulaminem Money.pl i Comperia.pl
10. Wszelkie informacje dotyczące ofert banków nie są w żadnym zakresie czynnościami doradztwa finansowego, ubezpieczeniowego czy inwestycyjnego. Informacje, o których mowa w zdaniu poprzedzającym są przekazywane bezpłatnie i są dostępne powszechnie dla każdego użytkownika sieci Internet.
11. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i powielania tekstów oraz elementów graficznych.
12. Wykorzystujemy pliki cookies, które są niezbędne do poprawnego działania prezentacji
13. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Private Banking to zindywidualizowana i kompleksowa obsługa klienta zamożnego, dysponującego aktywami finansowymi o dużej wartości. Private banking to przede wszystkim produkty i usługi o charakterze finansowym, jednak oferta uwzględnia pewne potrzeby klienta na rynku pozafinansowym. Takim przykładem jest inwestowanie na rynku nieruchomości czy wymagane przez klienta wsparcie w jego działalności filantropijnej. Oferta bankowości prywatnej powiązana jest z doradztwem prawnym, turystyką, sportem, opieką medyczną, edukacją oraz kolekcjonerstwem dzieł sztuki. Usługi private banking oferowane są przez banki uniwersalne, banki wyspecjalizowane w private banking, a także banki inwestycyjne.